!!! NA STRÁNKE SA PRACUJE !!!

Náš príbeh začína sa dňom, kedy Lola zo seba prvý krát vyštekla myšlienku založenia e-shopu pre psích parťákov a ich pánkov. Vybafla na svojich páničkov, že odmieta jesť mäsové konzervy z nejedlého supermarketu, spať v neútulných pelechoch a nosiť nekvalitné oblečko. Jej páničkovia to pochopili správne a vytvorili prostredie buldoček.sk, kde si psí kamoši a ich páničkovia môžu zadovážiť kvalitné produkty.

Lola sedela na pelechu riaditeľa obchodu, ale rozhodla sa chrochtať, užívať si, odpočívať, lietať ako netopier a hopsať ako zajko pri svojich najmilších domácich. Napokon žezlo riaditeľky obchodu prebrala Duffynka, ktorá sa medzičasom inšpirovala Loliným oddychom a pohodičkou na peliešku a tak nastal čas odovzdať žezlo ďalej. :)

Sme francúzsky buldočkovia Fidel a Frodo, podnikavci telom i dušou a v petbiznise pôsobíme už niekoľko rokov. Vlastníme hotel pre psíkov 4bullys, vyrábame Doggiebary F&F, prevádzkujeme Hafpark dennú škôlku pre psíkov a teraz už aj konečne náš vysnívaný eshop. Samozrejme máme 2 perfektných páničkov, ktorí pre nás s plným nadšením pracujú.  Našim cieľom ostáva aj naďalej plniť tajné priania aj tomu najnáročnejšiemu buldočkovi a pridávať do e-shopu samé dobré vecičky, ktoré ocenia aj ostatní parťáci zo psieho sveta.

 

Teším sa na Vás

Vaši Fidel a Frodo

Fidel & Frodo

„ Odporúča 9 z 10 buldočkov “