Polovlhké granule Alpha Spirit 1,47 kg MultiProtein

Polovlhké granule

Polovlhké granule Alpha Spirit 1,47 kg MultiProtein

Dostupnosť: Na sklade
Značka: Alpha Spirit 13.80 €
MultiProtein

Pri kúpe tovaru nad 60 € máš dopravu ZADARMO

Popis

ALPHA SPIRIT – MULTIPROTEÍN KOMPLETNÉ POLOVLHKÉ GRANULE PRE PSA

Dalšie informácie

Prečo Alpha Spirit?

Alpha Spirit zabezpečuje vášmu psíkovi exkluzívne a kvalitné krmivo. Prírodný doplnok sa skladá z 85% mäsa a čerstvých rýb, ktoré ponúkajú vášmu domácemu maznáčikovi jedinečnú chuť. Okrem toho, tento výrobok obsahuje všetky prvky, ktoré pomáhajú zabraňovať degenerácii kĺbovej chrupavky. Ako doplnok sú použité morské riasy, ktoré sú vynikajúcim zdrojom Omega kyselín 3-6.

Čo je to technológia Tenderize?

-technika macerácie za studena a dehydratácia hydrolýzou bielkovín v čerstvom mäse. Vďaka tejto technike sú produkty synonymom kvality života vášho psa, biologicky hodnotné s vynikajúcou chuťou, spracované a vyrobené len vo vlastnej šťave.

ALPHA SPIRIT – MULTIPROTEÍN KOMPLETNÉ POLOVLHKÉ GRANULE PRE PSA

Multi-proteín je kompletné krmivo pre psov s unikátnym zložením, vyvinuté tak aby ho obohatilo o nutričnú vyváženosť zdrojov z viacerých bielkovín. S technológiou Tenderize všetky zdroje bielkovín sú vopred naštiepené a tým sú ľahšie stráviteľné. Multi-proteín formula poskytuje vášmu psovi širokú nutričnú základňu z viacerých živočíšnych zložiek. 

Klíčky zo strukovín: pri klíčení strukovín sa tvoria látky, ktoré sa bežne v semienku nenachádzajú. Vznikajú len pri aktivovaní genetickej informácie činnosťou enzýmov. Pri zrode klíčku sa „spiace“ enzýmy rozhýbu a vytvoria celý rad látok, ktoré na organizmus vášho psa vplývajú blahodárne. Obsah vitamínov stúpne o 500%, kyseliny listovej o 600%, riboflavínu (vitamín B12) o 1300 -2000%, obsah bielkovín a nukleových kyselín stúpne o 30 percent a množstvo enzýmov vzrastie 10 až 20 násobne. Pravidelná strava s obsahom naklíčených semien strukovín môže viesť k výraznému zlepšeniu trávenia, zvýšeniu imunity, detoxikácii organizmu, prevencii a v boji s rôznymi ochoreniami vrátane rakoviny.

Zloženie: čerstvé mäso a čerstvé ryby 85% ( čerstvé kuracie 25%, čerstvé hovädzie 20%, čerstvá bravčová pečeň 20%, čerstvé ryby 20%), klíčky zo strukovín (zelený hrášok - Pisum sativum, biela fazuľa - Pisum spp a šošovica - Lens culinaris), vajcia, mrkva, ovocné bobule, glycerín, extrakt z juky, výťažok z pivných kvasníc - Sacharomyces Cerevisiae.

Prírodné konzervačné látky: tymián a rozmarín.