Doggiebar F&F

Úvod Doggiebar F&F

 

Prečo F & F? A prečo Doggiebary?

 

Ahojte priatelia.
Radi by sme sa vám predstavili a oboznámili vás s príbehom, vďaka ktorému sme začali s výrobou handmade produktu Doggiebar – personalizované podstavce na misky pre psíkov.
Voláme sa ako už iste viete Fidel a Frodo, sme rovnocenní partneri v tomto „biznise“ a najmä hlavní kontrolóri, nakoľko dôsledne dozeráme na samotnú výrobu.


Náš príbeh začal pred niekoľkými rokmi, keď Frodo musel absolvovať operáciu prolapsu platničky. Bolo to náročné obdobie, ale našťastie operácia dopadla úspešne a pacient prežil. Nasledovalo však veľa obmedzení a odporúčaní od veterinára a medzi nimi aj nutnosť stravovania a napájania z vyvýšených misiek.
Vyskúšali sme rôzne nerezové stojany, ktoré sa nám osobne neosvedčili až sme nakoniec po dlhom hľadaní našli drevený stojanček, ktorí v tom čase spĺňal naše požiadavky. No keďže sme pri jedení trošku prasiatka a paničku stojanček omrzel, napadlo ju vyrobiť nám vlastný podstavec podľa jej predstáv a hlavne so zadnou stenou, aby sme tú izbovú zachovali v čistote. A tak vyslala s predlohou nášho pánička do dielničky majstrovať, ktorý to zvládol na výbornú a my sme mali náš prvý Doggiebar.
Odvtedy skoro každá návšteva odchádzala od nás s požiadavkou na podstavec, až sme sa jedného dňa rozhodli predstaviť ich vám všetkým. A tak naši páničkovia s malou dušičkou, ale veľkým odhodlaním založili FB stránku Doggiebary F&F a sme TU!!!


A prečo vám to píšeme? Pretože vďaka vašej podpore, dôvere a uznaniu napredujeme stále ďalej. A s hrdosťou vám môžeme oznámiť, že za tých niekoľko rokov sa z nášho produktu Doggiebar-u stáva značka, ktorá zaujíma svoje miesto na trhu.

Týmto vám z celého srdiečka úprimne ďakujeme.


Nakoľko náš produkt je ručná práca, každý kus je originál, a to nás baví.


Doggiebar je podstavec na misky, ktorý vyrábame na mieru (resp. výšku) vášho psíka. V neposlednom rade si ho môžete nadizajnovať podľa vlastných predstáv, či už vlastným výberom farby, motívu, nápisom, prípadne fotkou vlastného psíka.

Je vhodný najmä:

  •   pre psíkov, ktorí rýchlo a hltavo jedia
  •   pre psíkov, ktorí majú diagnostikované poškodenie platničiek (aby nemuseli zohýbať hlavu príliš nízko)
  •   pre psíkov, ktorí majú predispozíciu na poškodenie platničiek ako prevencia (hlavne krátkonohé plemená psov s dlhým telom, ako sú francúzsky buldoček, mops, jazvečík...)
  •   ako prevencia proti torzii žalúdka - pretočenie žalúdka (náchylné sú najmä veľké a obrie plemená, ako napr. doga, bernardín, doberman, nemecký ovčiak...)
  •   v neposlednom rade ako súčasť dekoračného nábytku.

Doggiebary sú vyrábané zo smrekového dreva, natierané ekologicky nezávadnými farbami a na záver lakované vodou riediťeľným lakom.


 

Pri správnej starostlivosti vám Doggiebar vydrží niekoľko rokov.


drevený podstavec na misky pre psíkov

Copyright 2019 - 2024 © buldocek.sk